Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Žemberovce, okres Levice

Vitajte na webovej stránke obce Žemberovce

Vítame vás citátom - naším mottom pre dobrú pracovnú klímu:

 

"V zlej atmosfére nefunguje takmer nič... V dobrej je možné prekonávať aj

najťažšie problémy a konflikty." (L. B.)


 

OZNAMY

Pozvánka k prerokovaniu zaradenia navrhovaného územia európskeho významu SKUEV0870 Horšianska dolina do národného zoznamu podľa § 27 ods. 3 zákona č. 543/2002 Z. z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov. Vytlačiť
 

Ministerstvo životného prostredia pozýva na prerokovanie zaradenia navrhovaného územia európskeho významu SKUEV0870 Horšianska dolina do národného zoznamu území európskeho významu vlastníkov, správcov, nájomcov pozemkov dotknutých zamýšľanou ochranouv súlade s § 27 ods. 3 zákona č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov.

Prerokovanie sa uskutoční dňa 5.5.2017 na Mestskom úrade Levice, Nám. hrdinov č. 1, 934 32  Levice od 9.30.hod podľa programu v priloženej pozvánke.

 


 
 

Kam v regióne Tekov-Hont - II.štvrťrok 2017Vytlačiť
 

OZ Tekov Hont ponúka akcie, ktoré sa uskutočnia v obciach tohto regiónu v 2.štvrťroku 2017.


 
 

Štartuje už 7. ročník celonárodnej kampane „ VYZVI SRDCE K POHYBU“Vytlačiť
 

Súbor na stiahnutie DPVSkP_A4_2017.doc DPVSkP_A4_2017.doc (884.5 kB)

 
 

Zoznam vývozcov na ČOV Žemberovce - informáciaVytlačiť
 


 
 

Zlepšenie energetickej hospodárnosti objektu obecného úradu v ŽemberovciachVytlačiť
 

Obci Žemberovce bola v rámci Operačného programu Kvalita životného prostredia schválená Žiadosť o nenávratný finančný príspevok pre projekt s názvom Zlepšenie energetickej hospodárnosti objektu obecného úradu v Žemberovciach.

Cieľom daného projektu je zníženie energetickej náročnosti budovy obecného úradu  v obci Žemberovce. Projekt je spolufinancovaný Európskou úniou. Dátum začatia realizácie projektu: 04/2017, dátum ukončenia: 11/2018. Celkové náklady projektu: 204 606,41 EUR.

 


 
 

Nová monografia obce Žemberovce je už v predajiVytlačiť
 

monografia obceAutorky diela, PhDr. Jarmila Bátovská, Mgr. Eva Bešinová a Mgr. Marta Švolíková, vynaložili nemalé úsilie pri zostavovaní knihy a vytvorili nádherné dielo. Kniha je ilustrovaná fotografiami p.Dušana Hudíka. Monografia je vhodný darček, ktorý určite poteší. Predáva sa v pracovných hodinách v pokladni obecného úradu.

 


 
 

Obec Žemberovce je zapojená do projektu DCOMVytlačiť
 

ikona DCOM

 

Obec Žemberovce získala zapojením sa do projektu DCOM spolu s ostatnými mestami a obcami  138 elektronických služieb samosprávy pre svojich obyvateľov a podnikateľov, vyplývajúcich z originálnych kompetencií. Tieto služby sú samozrejme stále dostupné na web stránke www.dcom.sk (v sekcii eSlužby), ako aj na stránke Ústredného portálu verejnej správy (ÚPVS) www.slovensko.sk a sú zoradené podľa životných situácií občana.

 


 
 

Pečať rozvoja obcí a miestVytlačiť
 

pecat rozvoja obci a miestZa rok 2015 bola obec Žemberovce vyhodnotená Národným informačným strediskom Slovenskej republiky ako obec s predpokladom stabilného rozvoja.

Z 2926 slovenských obcí a miest, ktoré prešli ratingom na základe ekonomických údajov, legislatívy, vrátane rozpočtovej zodpovednosti, bolo pozitívne vyhodnotených 37,7 %. 

Týmto pozitívne vyhodnoteným obciam a mestám bola udelená Pečať Rozvoja obcí a miest. Obec Žemberovce patrí k nim.

 


 
 
Položky 1-8 z 9

webygroup

dnes je: 25.4.2017

meniny má: Marek

Partnerská obec v Maďarsku

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

maľovaná mapa

Ručne maľovaná mapa tekovského regiónu z dielne firmy CBS spol. s.r.o.

4101348

Úvodná stránka